Bayburt Haberlerim

  1. Anasayfa
  2. Siyaset

Siyaset

Siyaset

Meral Akşener’den akılalmaz algı operasyonu! Yaptığı paylaşımı ağır reaksiyon çekti!

SoleKinG
0 27

ÂLÂ Parti önderi Meral Akşener, Şanlıurfa ve Adıyaman’daki sel bölgesine kurtarma grupları yönlendiren Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin paylaşımındaki TSK uçağını görmezden gelerek hükümete yönelik akılalmaz tenkitlerde bulundu.

Siyaset

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın ABD’de: Sullivan ve Nuland’la görüştü

SoleKinG
0 20

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Washington ziyareti kapsamında Jake Sullivan ile Beyaz Saray’da ve Victoria Nuland ile ABD Dışişleri Bakanlığı’nda temaslarda bulundu.

Siyaset

Tezli çıkış! CET İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan oy oranını açıkladı!

SoleKinG
0 11

Zafer Partisi önderliğinde kurulan CET İttifakının Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan, katıldığı canlı yayında ittifakının oy kapasitesiyle ilgili, “Yüzde 16 oyumuz var. Kazanacağımızı ve ikinci cinse kalacağımızı düşünüyorum” dedi.

Siyaset

Kemal Kılıçdaroğlu’nun görüşeceği HDP’li Sezai Temelli Almanya’da Öcalan’a selam gönderdi

SoleKinG
0 8

Kemal Kılıçdaroğlu’nun görüşeceği HDP’li Sezai Temelli, Almanya’da düzenlenen PKK etkinliğinde zafer işareti yaparak teröristbaşı Öcalan’a selam gönderdi.

Siyaset

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan vatandaşın Karaçay Barajı talebine cevap: Döner dönmez talimat vereceğim

SoleKinG
0 7

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sarsıntının vurduğu Hatay’da incelemelerde bulundu. Depremzede vatandaşlarla bir ortaya gelip meselelerini dinleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir vatandaşın kendisine ilettiği talebi paylaşarak, “Karaçay Barajı ile ilgili gerekli talimatı da döner dönmez vereceğim” tabirlerini kullandı.

Siyaset

Kılıçdaroğlu, zelzele bölgesinden canlı yayına bağlandı: 50 bin kişinin vefatından kim sorumlu?

SoleKinG
0 11

Malatya’da geceyi çadırda geçirecek olan CHP başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, iktidara sert sözlerle yüklendi. Meselelerini anlatmaya çalışan depremzedelere gülerek karşılık verdiği için reaksiyon çeken Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar’ın istifa etmesini olağan karşıladığını belirten Kılıçdaroğlu, “50 bine yakın insan öldü, kimse istifa etmedi, bari ben istifa edeyim deme faziletini göstermiştir. 50 bin kişi hayatını kaybetti, bir Allah’ın kulu sorumluluk almadı. 50 bin kişinin vefatından kim sorumlu?” dedi.

Siyaset

Saadet Partili Habibe Erdoğan: Kılıçdaroğlu yalnızca bir aday değil “Mücahid”

SoleKinG
0 10

Saadet Partisi’nin Genel Yönetim Konseyi Üyesi Ümit Çebi’nin merhum Erbakan Hoca’nın sıfatı “Mücahid”i 28 Şubat’ın siyasi ayağı CHP’nin başkanı için kullanmasına Saadet’in İstanbul Bayan Kolları Lider Yardımcısı Habibe Erdoğan da dayanak verdi.

Siyaset

Gelecek Partisi, Bülent Turan’ın cumhurbaşkanı adayı olması için imza kampanyası başlattı

SoleKinG
0 10

Gelecek Partisi Çanakkale Vilayet Lideri Vahap Özsüer, AK Partili Bülent Turan’ın Aralık 2020 tarihinde söylediği, “Kılıçdaroğlu 2023’te cumhurbaşkanı adayı olsun ben de Çanakkale milletvekili Bülent Turan olarak cumhurbaşkanlığına adayım” kelamları üzerine Turan’ın aday olması için 100 bin imza toplamaya başladı.

Siyaset

6’lı Masa’nın Kılıçdaroğlu’nu aday olarak açıklamasının akabinde birinci istifa geldi

SoleKinG
0 9

6’lı Masa’nın cumhurbaşkanı adayı olarak CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu göstermesinin akabinde birinci istifa haberi geldi. Gelecek Partisi Kurucular Şurası Üyesi Muharrem Ödemiş, yaşananların siyasi maceraları için bir hayal kırıklığı olduğunu söz ettiği bir yazılı açıklamayla istifasını duyurdu.

Siyaset

Kılıçdaroğlu’nun adaylığı sonrası birinci istifa geldi

SoleKinG
0 9

Altılı masanın aday olarak CHP önderi Kemal Kılıçdaroğlu’nu göstermesinin akabinde birinci istifa haberi geldi. Gelecek Partisi Kurucular Konseyi Üyesi Muharrem Ödemiş, yaptığı bir yazılı açıklamayla istifasını duyurdu.