Bayburt Haberlerim

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. İbrahim Tatlıses, Bodrum’daki 5 dairesini depremzedelere açtı

İbrahim Tatlıses, Bodrum’daki 5 dairesini depremzedelere açtı

SoleKinG SoleKinG -
10 0

Türkiye’nin Doğu, Güneydoğu, Akdeniz, İç Anadolu ve Karadeniz bölgeleri, 6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen iki büyük zelzeleyle sallandı. Binlerce kaybın olduğu büyük felaket, ünlüler topluluğuna da yas getirdi.

Türkiye’yi sarsan zelzelelerin akabinde Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, yeni başlattıkları “Evim Yuvan Olsun” kampanyası ile hayırseverlerin meskenlerini depremzedelere bedelsiz ya da uygun kaidelerde kiralayabileceklerini bildirdi.

‘EVİM YUVAN OLSUN’

Oktay açıklamasında “Türkiye’de yaşayıp ikinci konutu olan ya da yurt dışında yaşayıp Türkiye’de ikinci konutu olan, kullanmadıkları meskenlerini yahut yazlık konutlarını depremzede ailelerin kullanımına bedelsiz olarak sunmak yahut konutlarını uygun koşullarda depremzede ailelerin oturması için kiralamak isteyen hayırseverlerimiz, gönül rahatlığıyla evimyuvanolsun sitesinden başvurabilirler” dedi.

BODRUM’DAKİ 5 DAİRESİNİ AÇTI

İbrahim Tatlıses bu davetten sonra kızı Dilan Çıtak üzere çabucak harekete geçti. Tatlıses, Bodrum’daki 5 dairesini Konutum Yuvan Olsun kampanyası için açtı.

‘YARALARI SARMA ZAMANI’

İbrahim Tatlıses, “Evim Yuvam Olsun kampanyasına katılın. Artık yaraları sarma vakti. Ben de Bodrum’daki 5 dairemi depremzedelere açtım. İmkanınız varsa siz de açın” dedi.

KIZI DA DEPREMZEDELER İÇİN MESKENLERİNİ AÇMIŞTI

Öte yandan İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak Tatlıses de birkaç gün evvel Bodrum’daki meskenlerinin kapılarını depremzedeler için açtıklarını duyurmuştu.

Kaynak: Haber7

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir