Bayburt Haberlerim

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Twitter erişim meselesini düzeltti

Twitter erişim meselesini düzeltti

SoleKinG SoleKinG -
13 0

Twitter Takviye hesabından yapılan açıklamada, “İşler artık olağan formda işliyor olmalı. Bizimle birlikte olduğunuz için teşekkürler.” sözü kullanıldı.

Twitter’ın sahibi Elon Musk da toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Twitter’ın uygulama programlama arayüzündeki (API) küçük bir değişikliğin meseleye neden olduğunu aktardı.

Musk, “Kod yığını, sebepsiz yere son derece kırılgan. Nihayetinde tam bir yine yazıma muhtaçlık duyacaktır.” değerlendirmesinde bulundu.

Downdetector datalarına nazaran, dünya genelinde kullanıcılar, Twitter’a New York saatiyle 11.30 (TSİ 19.30) civarında erişim sorunu yaşadıklarını bildirmeye başlamıştı.

Sosyal medya platformunda birçok kullanıcı, temaslar, fotoğraflar ve üçüncü parti uygulamalara ait sorun yaşadığını aktarmıştı.

Twitter Takviye hesabından mevzuya ait yapılan paylaşımda, kimi kısımların beklendiği üzere çalışmıyor olabileceği belirtilerek, “Bazı istenmeyen sonuçları olan dahili bir değişiklik yaptık. Şu anda bu sorun üzerinde çalışıyoruz ve düzeltildiğinde bir güncelleme paylaşacağız.” tabiri kullanılmıştı.

 

Kaynak: Haber7

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir